Медіація. Надання юридичних послуг в Україні

28 грудня 2017 в 17:11

ENGroup LLC є консультантом з юридичних і бухгалтерських питань на національному рівні!

У компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці в області бухгалтерського обліку, оподаткування, а також міжнародного, корпоративного і цивільного права.

Досконале знання законодавства, новітніх методик аналізу дає нам можливість працювати якісно і оперативно.

Завдяки накопиченому досвіду ми в змозі запропонувати нашим клієнтам (а в їх числі лідери ринку, представники середнього і великого бізнесу) бухгалтерські та юридичні послуги високої якості.

На нашому рахунку 1300 успішних проектів, 3 роки успішної діяльності в сфері надання бухгалтерських та юридичних послуг, 70 % клієнтів звертаються до нас за рекомендаціями.

Медіація - це альтернативний спосіб вирішення конфліктів, процес, в якому нейтральна третя сторона (в цій ролі, як правило, виступають адвокати чи юристи) допомагає в досягненні двосторонньо узгодженого вирішення конфлікту.

Медіатор - третя нейтральне, незалежна особа (посередник, примиритель), що допомагає сторонам вирішити наявний конфлікт, суперечка. Послуги медіатора - це послуга для укладення мирного вирішення спорів.

Фахівці нашої компанії відмінно знають всі тонкощі ведення бізнесу і переговорів. Наші співробітники не раз надавали послуги медіатора, а за плечима нашої компанії - успішний досвід роботи.

Медіація буде доцільною для тих, хто в своїх переговорах з іншою стороною зайшов в глухий кут, а також для тих, кому судовий процес здається занадто дорогою процедурою, юридична компанія скоротить суму передбачуваних витрат.

Ми здійснюємо підготовку пакетів документів, документальне оформлення домовленостей, проведення медіації. Ми зможемо забезпечити нейтральність медіатора, а також довіру сторін до нього.


Замовити позасудове врегулювання спорів (медіації), а також уточнити ціни на цю послугу можна, звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

З іншими послугами, які надає наша компанія, Ви можете ознайомитися тут.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор: https://engroup.ub.ua/
  • +38 (066) 169-60-XX
Сподобалась послуга? Поділіться з друзями:    
 
Замовити послугу

Відгуки

Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
gold
Адреса: 61000, Україна, Харківська, Харьков, Сумская, будинок 70, офіс 30
Телефон:
  • +38 (066) 169-60-XX
Інші послуги з рубрики: Юридичні послуги для бізнесу
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги
Інформація про продавця

Закрити